0

این مجموعه به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردیده و راه پر فراز و نشیبی را در این عرصه به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی پیموده است.

0

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

0

مجموعه ما شامل واحدهای طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، سخت افزار، خدمات پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری و تامین نیروی متخصص می باشد.

0

شرکت ماکان پرتو با گردآوری هر یک از بخش های خود تحت نامی یکسان سعی در ارائه خدمات IT به سازمان ها، نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و اشخاص دارد.


خدمات، تبلوری از کیفیت

بسیاری از مجموعه ها بارها این شرکت را تنها گزینه جهت حل مشکل خود ارزیابی نموده اند. ثبت مراحل سرویس نگهداری از درخواست تا حل مشکل مشتری، گزارش گیری و برنامه ریزی مدیریتی از اقدامات نوین بخش پشتیبانی سخت افزار محسوب می گردد.

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری، اعزام کارشناس، تلفنی ریموتی، نیروی مستقر در محل کارفرما و در مورد پروژه های بزرگ اعزام تیم در محل می باشد.

این شرکت آماده ارائه خدماتی همچون سرویس، نگهداری و تعمیرات تجهیزات رایانه ای؛ سخت افزار، نرم افزار، انجام سرویس های دوره ای جهت کاهش خرابی های احتمالی فنی سرورهای SUPER MICRO، HPE ،IBM و ... می باشد.


بازرگانی و فروش

فروش انواع سرور،استوریج، کارت های گرافیک سرور، SEITCH ، رک، کیت سایت پنل و انواع تجهیزات جانبی دیتاسنترها

سفارش گذاری انواع لایسنس ها و فروش و راه اندازی انواع تجهیزات ذخیره سازی و سیستم های آرشیو اطلاعات و بک آپ گیری

ارائه خدمات پشتیبانی

سرویس، نگهداری و تعمیرات تخصصی سرور، دستگاه های ذخیره ساز و تجهیزات سرور

مشاوره و راه اندازی سرویس های دورکاری، بازیابی اطلاعات از دست رفته و انجام سرویس های دوره ای

مشاوره در خرید تجهیزات شبکه، سرور و ذخیره سازی

عضویت حقوقی فعال در زمینه شبکه و سخت افزار در انجمن انفورماتیک ایران